Privaatsus - Basseinipood

Privaatsus - Basseinipood

Privaatsus - Basseinipood

Privaatsus - Basseinipood

Privaatsus - Basseinipood
Privaatsus - Basseinipood

Privaatsus

Privaatsuspoliitika

OÜ Kardiisia ,reg nr 11901675,aadress Tartu mnt 16,Tallinn,Eesti,kohustub kaitsma oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste Euroopa Liidu ja Eesti Vabariigi õigusaktidega.

Isikuandmete kogumine

OÜ Kardiisia kogub ja salvestab oma klientide kohta järgmisi andmeid: eesnimi, perekonnanimi, postiaadress, kontakttelefon, e-posti aadress, ostude ajalugu. Klientide andmeid kogume e-poes kliendikonto loomisel ja ostude sooritamisel.

Isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame eeskätt tellimuste täitmiseks, aga vajadusel ka kliendiga kontakteerumiseks kui on tarvis täpsustada tellimuse täitmisega seotud asjaolusid (tellimuse eest tasumine, tellitud kaupade kliendile kättetoimetamine, toodete tagastamise või asendamise kokkuleppimine). Seejuures edastame kolmandatele osapooltele kliendi isikuandmeid vähimas võimalikus ulatuses, mis on vajalik teenuste osutamiseks kolmandate osapoolte poolt (tellitud kaupade transport, maksete vastuvõtmine ja tagastamine).
Kogutud isikuandmeid kasutame ka klientide teavitamiseks tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab oma andmed loendist alati eemaldada.

Isikuandmete säilitamine

Kliendi isikuandmeid säilitame kuni püsikliendi konto sulgemiseni. Andmeid, mida oleme kohustatud säilitama erinevatest õigusaktidest tulenevalt, säilitame vastavalt nendes sätestatud nõuetele (raamatupidamise algdokumentide säilitamine jm).

Turvalisus

Kõik e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanalid makseteenuste vahendajatega tagavad ostu sooritaja isikuandmete ja maksega seotud andmete turvalise edastamise.

OÜ Kardiisia ,Tartu mnt 16,Tallinn
Kontakt 53471020


 

Basseinipood @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper